KONST / Oljemålningar / Blandteknik 13371115
nr 1337 1115
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Blandteknik, Wenner-Gren Center, Monogramsignerad. Olja på litografiskt tryck. Bladets mått: 29x40 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:43:29
2.000 kr
2.400 kr
2.800 kr
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang